Львівська облрада повинна затвердити обласний бюджет ще до Різдва, - ОДА

Економіка20 грудня 20103120

«До 24 грудня повинен бути прийнятий державний бюджет на 2011 рік, а 28-29 грудня його мають опублікувати. Після цього протягом чотирьох днів ОДА повинна подати до облради проект обласного бюджету», – зазначив начальник головного фінансового управління Олег Демків під час наради з керівниками структурних підрозділів ОДА та обласних структур з питань формування обласного бюджету.

Про це ZAXID.NET повідомили у Львівській ОДА.

«5 січня обласна рада повинна затвердити обласний бюджет. Зважаючи на стислі терміни, прошу вас до 21 грудня здати звіти про виконання обласних програм», – зауважив перший заступник голови ОДА Мирон Янків.

Окрім цього, як зауважив Мирон Янків, уваги щодо фінансування потребують програми у галузях культури, збереження культурної спадщини та освіти. Зокрема, програми комп’ютеризації шкіл та «Шкільний автобус».

Олег Демків розповів також, що зважаючи на зміни у чинному законодавстві, Головне фінансове управління проводить роз’яснювальну роботу серед відповідальних за формування районних бюджетів.

«Потрібно оцінити економічну ефективність обласних галузевих програм, тому протягом цього тижня в профільних комісіях обласної ради заслуховуватимуть виконання цих програм», – зауважив Олег Демків.

«Львівська обласна рада готується до прийняття бюджету на 2011 рік. Профільні комісії готові взяти активну участь у бюджетному процесі, – зауважив голова облради Олег Панькевич. – Ми зацікавлені, щоб обласний бюджет був прийнятий вчасно».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук