Львівська облрада просить в Азарова грошей на погашення боргів Держказначейства

Економіка4 січня 20116539

Львівська обласна рада звернулася до прем’єр-міністра України Миколи Азарова з проханням забезпечити Львівщину необхідним фінансовим ресурсом з метою погашення кредиторської заборгованості, що утворилася на 1 січня 2011 року через незадовільне фінансування місцевих бюджетів.

Як йдеться у відповідному зверненні обласної ради, представленому на сесії Львівської облради 4 січня депутатом від «Фронту Змін» Олегом Мандюком, внаслідок дій органів Державного казначейства України станом на 1 січня 2011 року сума неоплачених платіжних доручень у Львівській області становить 142 млн грн., у тому числі по обласному бюджету – понад 20 млн грн.

Таким чином, йдеться у заяві далі, неоплаченими залишаються як поточні, так і капітальні видатки таких розпорядників коштів, як головне управління охорони здоров’я, головне управління освіти і науки ОДА, а також виникла загроза різкого зростання невиплати зарплати суб’єктами господарювання, що на кінець 2010 року складала у Львівській області близько 67 млн грн.

Відтак Львівська облрада звернулася до прем’єр-міністра України Миколи Азарова з проханням забезпечити Львівщину необхідним фінансовим ресурсом з метою погашення кредиторської заборгованості, що утворилася на 1 січня 2011 року через незадовільне фінансування місцевих бюджетів.

Як інформував ZAXID.NET , 4 січня під час виступу на сесії ЛОР в.о. начальника державного казначейства львівської області Петро Могиляк повідомив, що Державне казначейство у Львівській області затримує оплати до місцевих бюджетів через брак фінансових ресурсів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук