Львівська облрада виділила ₴18,5 млн на розвиток туризму та міжнародної співпраці

Львівська облрада затвердила програму розвитку туризму, курортів і рекреації у Львівській області на 2018 – 2020 роки. На реалізацію відповідних заходів у наступному році планують витратити 1,5 млн грн.

Зокрема, 200 тис. грн планують витратити на виготовлення туристичних путівників, каталогів, сувенірів та промовідео. Ще 50 тис. грн витратять для цифрового просування Львівщини на спеціалізованих туристичних порталах, у YouTube та соцмережах. Стільки ж витратять на розміщення промоційних текстових та відеоматеріалів в авторитетних туристичних ЗМІ та на провідних медіа-каналах.

На створення мобільного додатка про шляхи активного туризму планують витратити 300 тис. грн. На ознакування шляхів активного і екотуризму запланували виділити 130 тис. грн, а на ознакування автомобільних туристичних шляхів – 100 тис. грн.

180 тис. грн витратять на промотури для представників провідних ЗМІ, блогерів, туристичних компаній, 160 тис. грн – на заходи зі сталого розвитку туризму та курортів, 100 тис. грн – на участь у виставкових та презентаційних заходах.

У межах програми передбачене співфінансування проектів міжнародної технічної допомоги, які реалізовуватимуть за Програмою транскордонної співпраці Польща-Україна-Білорусь. Так на проект «Транскордонний паломницький маршрут як інструмент промоції спільної історико-культурної спадщини в українсько-польському прикордонні» виділили 100 тис. грн, а на проект «РовеЛове Розточчя – разом попри кордони» – 80 тис. грн.

Прикметно, що ці транскордонні проекти отримають фінансування і в межах Регіональної програми з міжнародного і транскордонного співробітництва, європейської інтеграції на наступні три роки, за яку проголосували депутати ЛОР.

Так на проект транскордонного паломницького маршруту у межах цієї програми передбачили 800 тис. грн, а на проект «РовеЛове Розточчя – разом попри кордони» – 100 тис. грн. Загалом же на розробку із залученням незалежних експертів, подання, супровід та співфінансування проектів МТД на території Львівщини передбачено виділити 14,8 млн грн.

Ще близько 2 млн грн витратять на участь або організацію заходів розвитку міжнародного співробітництва.

Варто додати, що 40 тис. грн передбачили виділити на розробку заходів з промоції Львівщини, зокрема на розробку брендбука Львівщини. Проте, нещодавно, 28 листопада, за підсумками проведеного аукціону Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА уже замовив розробку брендбука за 134,5 тис. грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук