Львівська облрада збільшить бюджет програми мікропроектів місцевого розвитку

ЕкономікаЯ.І., 15 березня 20163050

У 2016 році в Конкурсі мікропроектів візьме участь рекордна кількість заявників – майже 1500. Активність громад перевершила усі очікування, тому «Самопоміч» ініціюватиме збільшення фінансування програми. Передбачених сьогодні 35 млн. грн. за попередніми підрахунками вистачить лише на 500 проектів.

«Відбувається новий процес – люди повірили, що вони можуть зробити щось самі, зібравши кошти і зорганізувавшись та закумулювавши зусилля. Є вже певна статистика: найактивніші сьогодні є Сокальський, Старосамбірський, Городоцький та Сколівський райони, з міст – Золочів та Стрий», – повідомила під час пленарного засідання перший заступник голови ЛОР, депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» Парасковія Дворянин.

Прийом конкурсних заявок завершився у п’ятницю, і вже можна підсумувати, що найбільше проектів стосується галузі освіти, далі – народні доми та інші пріоритети: вуличне освітлення, ДНЗ, ФАПи та розробка проектно-кошторисної документації для проектів об’єднаних територіальних громад.

Конкурсні заявки оцінюватиме незалежна експертна комісія за певними критеріями. Переможці конкурсу мікропроектів місцевого розвитку будуть оголошені до кінця квітня.

«Така активність свідчить про те, що громади області довіряють ЛОР, ініціаторам цієї програми, депутатському корпусу і мають надію на те, що спільно з допомогою обласного бюджету можна вирішити дуже багато проблем соціальної інфраструктури на базовому рівні», –зазначив депутат ЛОР від «Самопомочі» Іван Собко.

Нагадаємо, цьогоріч депутати ЛОР виділили на Програму проведення обласного конкурсу мікропроектів рекордну суму – 35 мільйонів гривень. Це більше, ніж виділялося протягом усіх п’яти років на Програму 2011-2015 років. Однак і цього виявилося замало.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук