Львівська ОДА перейшла на електронні держзакупівлі

Львівська ОДА перейшла на електронні держзакупівлі

Із червня усі розпорядники бюджетних коштів Львівщини здійснюватимуть закупівлі через авторизовані електронні майданчики Prozorro. В онлайн-системі реєструватимуть товари і послуги, вартістю не менше як 10 тис. грн та не більше 200 тис. грн.

Відповідне доручення розпорядникам, які входять до мережі структурних підрозділів Львівської ОДА, РДА, міських, селищних, сільських рад та об’єднаних територіальних громад області, дав голова ОДА Олег Синютка, інформує прес-служба ЛОДА.

Нагадаємо, що на сьогодні система електронних закупівель працює під назвою Prozorro. Її основною метою є забезпечення прозорості у закупівлях, підвищення довіри до бізнесу та боротьба з корупцією.

Додамо, що електронні закупівлі у Львівській міськраді діють ще з 2014 року. Але, оскільки вони не були обов’язковими, то ними майже не користувались. З кінця 2015 року у ЛМР вирішили усі закупівлі на суму понад 20 тис. грн проводити через сервіс Prozorro.

З 1 квітня поточного року усі центральні органи влади мали перейти на систему електронних держзакупівель на базі платформи Prozorro.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук