Львівська ОДА витратила майже ₴3 млн на послуги консультантів

ЕкономікаЮлія Лавришин, 19 січня 20175110
Львівська облдержадімінстрація витратила майже 3 млн грн на консультаційні послуги

З 8 грудня 2015 року до 28 грудня 2016 року Департамент охорони здоров'я Львівської облдержадміністрації перерахував 2,9 млн грн шістьом приватним підприємцям за надання консультаційних послуг. Про це повідомили журналісти видання «Наші гроші. Львів» з посиланням на інформацію офіційного порталу публічних фінансів України «Є-data».

Як повідомляють «Наші гроші. Львів», прізвища усіх цих підприємців співпадають з переліком консультантів, яких залучали до співпраці в межах проекту «Онкопревентація та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області», профінансованого коштами Світового банку. Довідково: Світовий банк надає Україні позику у розмірі 214,73 млн доларів на проект «Поліпшення охорони здоров’я на службі людей». Львівщина на реалізацію свого субпроекту «Онкопревенція та впровадження сучасних протипухлинних технологій» отримає 10 млн дол.

Найбільше – майже 718 тис. грн – від ОДА отримала 33-річна підприємиця Христина Пак. За інформацією журналістів «Наші гроші. Львів», раніше вона працювала заступницею начальника управління економіки ЛМР, завідувачкою сектору супроводу інвестиційних проектів ЛМР, а також займалась менеджементом та логістикою.

Майже 629 тис. грн перераховано консультантці із закупівель, екс-депутатці Львівської облради 38-річній Ганні Костюк. Вона також очолює ГО «Сокальська агенція регіонального розвитку».

Консультантка з комунікаційних технологій 29-річна Ірина Шиманська (раніше Шпег-Джурко) отримала майже 541 тис. грн. Раніше вона працювала з Христиною Пак у Львівській міській раді на посаді заступниці начальника відділу.

Консультантка з фінансового управління 37-річна Наталія Гарна з Костянтинівки Донецької області отримала майже 502 тис. грн.

Ще ще 372,6 тис. грн було перераховано 28-річній перекладачці Тамарі Парфенюк з Дубно Рівненської області.

І 38-річний Ігор Щавій з Луцька, який є консультантом з інформаційних технологій, отримав 94,2 тис. грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук