Львівська ОДА здасть в оренду 1629 ставків

ЕкономікаЮлія Лавришин, 23 січня 201711851
Львівська ОДА здасть в оренду 1629 ставків
фото умовне
На Львівщині є 3085 ставків. 1456 з них - в оренді

Департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА шукає орендарів для ставків Львівської області. Про це ZAXID.NET повідомив директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник, посилаючись на прийнятий Верховною Радою у 2013 році Закон України «Про аквакультуру».

За словами Руслана Гречаника, Львівщина – одна з областей-лідерів за темпами здачі водойм в оренду і в облдержадміністрації далі шукають орендарів для вільних ставків.

«Загалом на Львівщині 3085 ставків. 1456 з них уже перебувають в оренді. Вільними залишаються 1629 водойм і в перспективі всі вони також можуть перейти в оренду, – повідомив Руслан Гречаник. – Щоправда, цей процес доволі повільний та трудомісткий».

За його словами, водойми вже не передають за символічну ціну, наприклад, за 100 грн/км2 на місяць, як це було раніше. Тепер же мінімальна ціна лоту – 3 тис. грн за 1 км2 на місяць. Окрім того, ціна зростає, коли за об’єкт починають змагатися декілька охочих його орендувати.

«Минулого року ми здали в оренду всього для 9 ставків. За рік орендарі цих водойм сплатили до бюджету 291 тис. грн. А зараз через індексацію ціна лоту буде ще вищою, – додав директор профільного департаменту. – Цьогоріч, думаю, віддамо в оренду більше водойм, адже ми відпрацювали практику для цього процесу. Як результат, область отримуватиме гроші, а водойми будуть доглянутими».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук