Львівська опера та хореографічна школа ставлять нову версію балету «Лускунчик»

КультураМарічка Крижанівська, 14 грудня 2016, 15:28 719 0

Спільний проект створюють Львівський театр опери та балету і хореографічна школа. Прем'єра балету «Лускунчик» Петра Чайковського у новій постановці – 18 і 25 грудня.

Постановку балету «Лускунчик» здійснює балетмейстер львівського театру і педагог хореографічної школи Сергій Наєнко. Десятки років він, окрім інших ролей, перевтілюється на сцені в майстра ляльок Дроссельмейєра у «Лускунчику». А нині захотів цю казку Гофмана показати по-новому.

«Це така спроба ще раз перегорнути сторінки казки, яку всі давно знають, але так давно, що вже забули. І ми спробували це перечитати, може трохи по-іншому, як воно було раніше», – розповів Сергій Наєнко.

Тут буде три пари головних героїв – Лускунчиків і Марі, різного віку.

«Це класична постановка і хореограф давав мені завдання втілити добрий образ, щоб був у дітей такий новорічний настрій і відчуття свята», – додав виконавець ролі Лускунчика Олег Ласка.

Костюми створює художниця Олена Драч: «Хотілося зробити щось таке дуже ажурне, повітряне. А ще ми створили маски, які будуть читатися із залу».

Для юних танцюристів великим досвідом стане вихід на професійну сцену, бо поруч із школярами танцюватимуть солісти театру.

«Нам є на кого рівнятися, бо маємо прекрасних колег – балетну трупу театру. Педагоги всі нашої школи – це артисти театру, а чимало наших випускників уже працюють артистами театру», – повідомив директор Львівської хореографічної школи Володимир Саболта.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук