Львівська опера урочисто відкрила новий театральний сезон
Культура

Львівська опера урочисто відкрила новий театральний сезон

К.С., 23 серпня 2018 547 0

Львівський театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької урочисто відкрив новий, 119-й, театральний сезон.

Сезон відкрився оперою-феєрію «Коли цвіте папороть» Євгена Станковича. Вистава в попередньому театральному сезоні зібрала 15 аншлагів, пройшла в Національній опері України, а 29-го і 30-го серпня відкриватиме Міжнародний оперний фестиваль в Одесі.

Проте вперше виставі передувало урочисте відкриття сезону на площі перед театром.

Спершу, о 16.30 год, перед театром симфонічний оркестр та солісти театру представили прем’єрні постановки нового сезону. Кожен зміг стати свідком параду диригентів Львівської опери. На червоній доріжці продефілювали солісти опери та балету, художнє керівництво театру.

В новому сезоні Львівська опера має великі плани. Перш за все йдеться про копродукцію з Братиславським, Будапештським, Вроцлавським та Одеським театрами.

У новому сезоні театр планує випустити двотомну монографію про народного художника України, лауреата Національної премії України ім. Тараса Шевченка Євгена Лисика.

В листопаді у Львівській національній опері відбудеться Міжнародний оперний фестиваль ім. Соломії Крушельницької, який пройде в новому форматі.

Готуються прем’єрні покази одноактних балетів «Весна священна» і «Пульчинелла» Ігоря Стравінського, опери «Лоенгрін» Ріхарда Вагнера, «Казки Гофмана» Жака Оффенбаха, «Лис Микита» Івана Небесного.

«Прем'єра „Лоенгрін“ відбудеться одночасно на чотирьох сценічних майданчиках у Львові, Будапешті, Вроцлаві і в Одесі. Ця нова європейська практика вперше запрацює в Україні», - розповідає керівник театру Василь Вовкун.

В новому сезоні до співпраці будуть запрошені: балетмейстер Метрополітен Опери Олексій Ратманський, італійський балетмейстер Марчелло Алджері, режисери Михаїл Штурм, Андрій Жолдак, диригенти Андрій Юркевич, Теодор Кучар (США), Володимир Сіренко.

Фото: Павло Паламарчук/ZAXID.NET

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук