«Львівська політехніка» не виступить в суді щодо площі Святого Юра

«Львівська політехніка» не виступає третьою особою в суді на стороні позивача у справі щодо знищення насаджень на площі Святого Юра. Про це повідомила прес-служба вишу.

Докладніше про це розповідатиме завтра на прес-конференції ректор «Львівської політехніки» професор Юрій Бобало. Прес-конференція відбудеться 8 липня.

Нагадаємо, 3 червня 2015 року Галицький районний суд міста Львова відкрив провадження у справі за позовом Міжнародної благодійної організації «Екологія-Право-Людина» та двох осіб до Львівської міської ради та Курії Львівської архиєпархії УГКЦ про припинення дій, що призводять до знищення скверу та зелених насаджень на площі Святого Юра у Львові.

«Львівська політехніка» була залучена позивачами до участі у справі як третя сторона.

Тепер адміністрація вишу наголошує, що оскаржувані позивачами ухвали Львівської міської ради щодо реконструкції площі Святого Юра не порушують права навчального закладу, а відтак «Львівська політехніка» не буде брати участі у цій справі як третя особа на стороні позивача.

Адміністрація закладу скерувала відповідну заяву до Галицького районного суду. Так само ректор 8 липня має оприлюднити заяву з цього приводу.

Нагадаємо, судове засідання з приводу заборони реконструкції площі перед собором св. Юра перенесене на 13 липня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук