«Львівська політехніка» вперше за 30 років збудує новий студентський гуртожиток

Будівництво планують розпочати у 2017 році

Один з гуртожитків Львівської політехніки

Національний університет «Львівська політехніка» планує розпочати будівництво нового гуртожитку у 2017 році. Він буде розташований на вул. Відкритій, поруч із гуртожитком №10. Як повідомив ZAXID.NET проректор з навчально-виробничої роботи НУ ЛП Володимир Крайовський, новий гуртожиток буде розрахований на тисячу студентів.

«В університеті бракує приблизно дві тисячі місць у гуртожитках, щоб задовольнити попит студентів. Ми хочемо, щоб новий студентський гуртожиток знаходився у межах студмістечка. Позаду гуртожитку №10, що на вул. Відкритій, є земельна ділянка площею приблизно 0,5 га, яку ми просимо у міста для будівництва нового гуртожитку на тисячу місць. Це питання мають розглянути на наступній сесії Львівської міськради», - розповів Володимир Крайовський.

За словами Крайовського, це перший студентський гуртожиток Львівської політехніки, який будуватимуть за останні 30 років. Розпочати будівництво планують у 2017 році. Поверховість нового гуртожитку, за словами Крайовського, буде у рамках 9-11 поверхів. Загалом, Львівська політехніка зараз має 14 гуртожитків, де проживають приблизно 9 тис. студентів.

Земельна ділянка, де хочуть збудувати гуртожиток

На місці планованого будівництва зараз ростуть дерева, які доведеться зрізати. У політехніці не уточнюють, про яку кількість дерев йдеться.

«Університет уже давно акумулює кошти для будівництва студентського житла. Ректор цьогоріч звертався до президента та Верховної Ради з проханням виділити кошти на це будівництво. Університет буде співфінансувати цей проект, однак частину коштів сподіваємось отримати від держави. Ці кошти мають бути закладені у бюджет 2017 року. Точна сума наразі не відома, однак раніше йшлось про мінімум 100 млн грн», - сказав Володимир Крайовський.

На думку Крайовського, за умови стабільного фінансування гуртожиток можна здати в експлуатацію за 2-2,5 роки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук