«Львівська політехніка» отримає €10,5 млн від ЄІБ на заміну опалення та утеплення університету

«Львівська політехніка» отримає €10,5 млн від ЄІБ на заміну опалення та утеплення університету
В рамках проекту модернізують системи опалення у 22-ох навчальних корпусах

«Львівська політехніка» отримає 10,5 млн євро в рамках кредитного проекту «Вища освіта України», який фінансує Європейський інвестиційний банк. Про це інформує прес-служба університету.

«Реалізація проекту дасть змогу провести масштабну теплову санацію 22 навчальних корпусів і гуртожитків університету. Йдеться, зокрема, про заміну систем опалення і вентиляції, вікон, утеплення фасадів, горищ та підвалів. Споруди мають стати енергоощадними, тобто до мінімуму скоротити втрати тепла», - повідомляють на сайті університету.

Петро Порошенко вже підписав Закон «Про ратифікацію Фінансової угоди (Проект «Вища освіта України») між Україною та Європейським інвестиційним банком», схвалений Верховною Радою.

Загалом «Львівська політехніка» отримає фінансування за цією програмою на суму 10,5 мільйона євро. Перший транш становитиме 2,5 мільйона євро.

Угода має на меті впродовж 20 років залучити під державні гарантії 120 млн євро кредитних коштів на 7 українських університетів, які будуть спрямовані, зокрема, на підвищення енергоефективності будівель університетів. Йдеться також про інвестиції, пов’язані з освітнім процесом загалом.

Окрім «Львівської політехніки», енергоефективну програму угоди будуть втілювати низка інших університетів України: Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, Чернігівський національний технологічний університет; Сумський державний університет і Вінницький національний технічний університет.

Нагадаємо, найбільший львівський університет «Львівська політехніка» планує перевести у лютому наступного року всіх студентів на дистанційне навчання, аби зекономити на опаленні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук