Компанія Google повністю перейшла на відновлювану енергію

СвітРоман Ганкевич, 3 грудня 20174030
за останні шість років вартість сонячної і вітряної енергії знизилася на 80% і 60% відповідно

Google офіційно стала першою в світі компанією, яка повністю перейшла на 100% відновлюваної енергії - сонячної та вітрової. Про це повідомляється у прес-службі Google в Twitter.

Компанія домовилася ще з трьома вітряними електростанціями - в Південній Дакоті, Айові та Оклахомі. «Плюс 535 МВт. Ми збільшили загальний обсяг енергії, споживаної Google в світі, до 3 ГВт - 2 * 98 МВт з Avangrid в Південній Дакоті, 200 МВт з EDF в Айові і 138,6 МВт з GRDA в Оклахомі, що робить Google найбільшим корпоративним покупцем відновлюваної енергії на планеті і 100% споживача відновлюваної енергії вже в 2017 році», - повідомили представники Google.

Перший контракт з вітряною електростанцією компанія уклала ще в 2010 році. Щоб досягти переходу на 100% відновлювану енергію, Google укладала і укладає прямі контракти з виробниками такої енергії, паралельно переводячи свої дата-центри на більш ефективні моделі роботи.

За даними самої компанії, її дата-центри на 50% енергоефективніші, ніж в середньому по ринку. Цей проект по переходу на більш екологічні джерела енергії має не тільки соціальне значення, а й економічно обгрунтований, оскільки за останні шість років вартість сонячної і вітряної енергії впала на 80% і 60% відповідно.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук