Львівська прокуратура встановила турнікет на вході без дозволу

ЕкономікаСаша Губицька, 29 травня 20142540

Спеціальний пропускний пункт у приміщенні прокуратури Львівської області встановлено без погодження з управлінням охорони історичного середовища Львівської міськради. Про це йдеться у матеріалі Олі Піліщук у газеті “Експрес”.

Як відомо, будинок на проспекті Т.Шевченка, 17-19 у Львові, де працюють прокурори Львівської області, є пам'яткою архітектури. “Згідно з рішенням Львівського облвиконкому від 5 липня 1985 року N381 “Про взяття під охорону держави споруд Львівської області, що мають наукову, історичну, містобудівельну і художню цінність”, цей будинок належить до пам'яток містобудування й архітектури місцевого значення”, - розповіла начальник охорони історичного середовища Лілія Онищенко-Швець.

А відтак усі роботи, які проводять або хочуть проводити у згаданому приміщенні, прокуратура зобов'язана погоджувати з управлінням охорони історичного середовища. “Прокуратура мала повідомити нас про те, що вони проводитимуть такі роботи. Вони повинні були попросити хоча б якісь рекомендації щодо можливості встановлення такого турнікета. Проте до нас ніхто не звертався. Той турнікет - жахливий”, - сказала Лілія Онищенко-Швець “Експресу”.

Спецпристрій, турнікет на увесь ріст, встановили понад місяць тому. Обладнання та його встановлення, за інформацією “Наших грошей. Львів”, оплатило Західне регіональне відділення всеукраїнської громадської організації “Комітет по боротьбі з корупцією в органах державної влади, правоохоронних органах, прокуратурі та судах”, до якого звернулася з таким проханням прокуратура Львівської області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук