Львівська школа запровадила експеримент із вивчення східних єдиноборств

СпортМарічка Думич, 9 вересня 2016, 18:50 1477 1

У колишній російській школі № 35 із 1 вересня діти вивчають східні мови. Першачки мають один урок японської на тиждень, випускники — два заняття. У старшій школі можна буде вибирати турецьку, російську, китайську або ж грузинську.

Окрім того, у навчальному закладі учнів знайомлять зі східними єдиноборствами: айкідо, джиу-джитсу і дайто рю айкдідзюдзюцу. Невдовзі тут вправлятимуться ще й в ушу і карате. А в планах — сумо і кендо.

Непосидючим першачкам терпляче пояснюють: східні єдиноборства — це насамперед порядок і повага до тих, хто тебе оточує. Бойові мистецтва вчать дитину самостійності, відповідальності. Формують гармонійну особистість.

Директор школи східних мов Олександр Козловський зазначив: «Єдиноборства передовсім розвивають в людині велику гаму таких правильних речей: дисципліну, зосередженість, силу волі, прагнення до перемоги над своїми поганими звичками».

Школярам нововведення до вподоби. Першокласник Генріх розповів: « Я вчуся бойових мистецтв, щоб стати ніндзею. Бачив їх по телевізору. Раптом хтось на мене нападе, коли я буду дорослим? То я зможу за себе постояти».

Його однокласниця Емма додала: «Ми вчимося єдиноборств, щоб досягти своєї долі. І захиститися, коли станеться щось погане».

Програму у школі східних мов ще вдосконалюють, аби затвердити її на місцевому рівні та у Міністерстві освіти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук