Львівська спортивна школа «Веслярик» шукає нових вихованців

На озері в Наварії байдаристи та каноїсти розпочали сезон

Головні новини Львова 19.04Софія Трощук, 19 квітня 2018, 17:42 433 0

Львівська спортивна школа «Веслярик», що розташована на озері в Наварії, розпочала сезон. Тепер байдаристи і каноїсти на тренуваннях набирають швидкість і готуються до перших змагань цього року – Кубка України, що відбудеться у Дніпрі.

На території дитячо-юнацької спортивної школи «Веслярик» – гамірно. Тут поки що займаються наймолодші та спортсмени середнього віку. Старші та найсильніші в складі Національної збірної готуються до змагань у Дніпрі.

«Зараз вони перебувають у місті Дніпро, де вже безпосередньо готуються до перших наших змагань – Кубка України, який відбудеться 2-6 травня», – розповів старший тренер Михайло Поцюрко.

Загалом на базі «Веслярика» – майже 350 спортсменів. Їх привозять сюди зі Львова та околиць, аби тренувати і на воді, і на суші.

«У нас є свій автобус, який довозить сюди спортсменів. У нас кожного дня тренування, крім неділі. То дуже такий цікавий вид спорту, що тут треба вміти все. І на лижах бігати, і загальнофізичну підготовку, і кросову підготовку. Ну, і само собою, спеціальна підготовка на воді», – пояснив заслужений тренер України Володимир Дець.

Виходять на воду, незважаючи на вітер та хмари. І «накатують» довгі дистанції, аби набрати швидкість.

«Трохи сильно вітер дме, можна вивернутися, але, якщо добре тримаєш рівновагу, то триматись будеш на воді», – каже каноїст Сергій.

Байдарки й каное – спорт, який вимагає чимало зусиль, а ще більше – запалу та віри в перемогу.

«Найважче, напевне, вже після першого серйозного старту. Там вже більше йде, що ти знаєш, на що розраховувати, на що надіятися і як ти виглядаєш на фоні інших спортсменів», – пояснює байдаристка Софія Коваль.

Тож зусиль докладають упродовж цілого року, але найбільше працюють у теплу пору – на воді. Є тут і наймолодші каноїсти. Поки що не виходять на довгі дистанції, але до човна вже сідають. Для них це – маленька перемога.

«Вже виходили на воду. Прикольно. Трохи хитає, а далі ти вже звикаєш і пливеш далі, куди каже тренер. Уже не страшно, вже веслом нормально гребемо. Головне: не триматися за бортики, тоді не перевернешся. Потім ти звикнеш вже, і погребеш», – навперебій діляться порадами учні школи.

Попри юний вік, маленькі веслярі намагаються наздогнати старших колег по цеху – збірників.

«Вони приходять із таким азартом до веслування, що думаєш, звідки береться стільки енергії і стільки терпіння до всього. Тому що в нас дуже складний вид спорту, непростий. Тим більше, ще й для дівчат. Ну, вдається», – розповідає тренерка Наталія Поцюрко.

У спортивній дитячо-юнацькій школі «Веслярик» шукають майбутніх олімпійських чемпіонів. Тож на тренування запрошують учнів п'ятих-шостих класів. Довідки за телефоном: +38 (032) 227 28 62.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук