Львівська та Одеська опери хочуть об’єднати театри України

КультураДарина Цвях, 30 жовтня 20175430
Львівська та Одеська опери  хочуть об’єднати театри України

Одеська та Львівська національні опери працюють над створенням асоціації оперних театрів України. Про це повідомили на брифінгу керівники театрів Надія Бабич і Василь Вовкун. Брифінг відбувся в Одесі 30 жовтня.

В Україні діє п’ять національних оперних театрів – у Києві, Одесі, Львові, Харкові та Дніпрі. Ініціатори об’єднання вважають, що працюючи разом легше буде залучати глядачів. Зокрема йдеться й про гастролі у маленьких містечках, куди оперні та балетні трупи взагалі не доїжджають. Цю проблему також мають намір вирішувати в асоціації.

На брифінгу керівники двох театрів наголосили, що Львів та Одеса уже демонструють приклади співпраці. Провідні артисти з Одеси беруть участь у львівських постановках, солісти львівського балету – в одеських.

Василь Вовкун розповів ZAXID.NET, що положення про асоціацію вже розроблено і розіслано колегам з інших театрів для ознайомлення і обговорення. Завдання створюваної організації – об’єднати театри для спільного вирішення проблем, створення спільних проектів, обмін солістами.

Також планується спільно випускати своє друковане видання.

Нагадаємо, що зараз Василь Вовкун працює у якості постановника над оперою Джузеппе Верді «Набукко» в Одеському національному театрі опери та балету. Прем’єра вистави запланована на 18 листопада.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук