Львівська залізниця може зменшити кількість приміських потягів

Економіка27 квітня 20092741

Львівська залізниця звертає увагу обласних державних адміністрацій на заборгованість за перевезення пасажирів пільгових категорій. Через незадовільну роботу чиновників можуть вкотре постраждати пересічні громадяни. Якщо до кінця квітня борги не буде ліквідовано, то вже з 5 травня у рейси вийде менше приміських поїздів. Про це ZAXID.NET повідомили у прес-центрі державного територіально-галузевого об’єднання "Львівська залізниця".

Протягом січня-березня 2009 року ОДА заборгували залізниці понад 20% від запланованих коштів. Вчасно розраховувалися з магістраллю у першому кварталі 2009 року лише Івано-Франківська та Закарпатська області, проте і вони потрапляють у зону пильної уваги залізничників через засміченість приколійної території. У всіх інших областях, територією яких пролягає Львівська залізниця, приміські електро- та дизель-поїзди можуть бути скасовані саме через заборгованість відшкодувань за перевезення пасажирів пільгових категорій.

Так, станом на перше квітня 2009 року Львівщина розрахувалася зі залізничниками на 91,2%, Чернівецька область — на 90,4%, а Тернопільщина на 50,1%. Найменше піклуються про діяльність приміського сполучення керівники Рівненської та Волинської областей, які перерахували залізничникам 29,2% та 33,7% коштів відповідно.

До 21 квітня 2009 року загальна сума відшкодованих обласними адміністраціями коштів скоротилася до 55,4% від запланованої суми. Протягом двох декад поточного місяця шість із семи ОДА не перерахували залізничникам жодної копійки, а "передовиком" розрахунків стала Івано-Франківщина, яка розрахувалася з магістраллю на 2,5% від узгодженої суми.

Зважаючи на те, що приміські перевезення є критично збитковими для залізниці, а втрати магістралі від них становлять щоденно близько мільйона гривень, питання про скасування електро- та дизель-поїздів розглядатимуть швидко та жорстко. Усвідомлено несучи значне соціальне навантаження, залізничники вимагають від усіх причетних установ та відомств теж відповідально ставитися до виконання узятих на себе зобов’язань.

Довiдка ZAXID.NET

Станом на 21 квітня 2009 року Львівська залізниця надала послуг із перевезення студентів на суму 5 585,5 тис. грн, а отримала компенсації від Міністерства освіти і науки на суму 1 553,2 тис. грн. Сума боргу становить 4 032,1 тис. грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук