«Львівська залізниця» не може обігріти потяги сполученням Львів-Ходорів

Головні новини Львова 11.01Ірина Панчишин, 11 січня 2017, 19:27 2585 3

По вісім разів на день поїзди без опалення возять пасажирів з Ходорова до Львова і у зворотному напрямку. Тож люди змушені по три години мерзнути у вагонах. Керівництво «Львівської залізниці» про це знає, але зарадити, кажуть, нічим не можуть.

На одній шибці дверей у тамборі морозні візерунки, на іншій – скла взагалі немає. Люди сидять закутані, бо у вагоні, як і на вулиці, – мороз. Таке відео зняв ще 6 січня один з пасажирів дизель-поїзда сполученням Львів-Ходорів. Минуло чотири дні – тепла у вагоні так і нема.

«Холодна, повністю холодна, то, напевно, те, що люди надихали», – каже одна із пасажирок.

На вулиці -12 градусів, всередині – не набагато тепліше. Марія Михайлівна зняти верхній одяг не ризикує.

«Не можна зняти – то факт. У мене не пальто, а кожух теплий, то нормально ніби», – говорить пасажирка.

«Це жах, щоб людина до Персенківки заїхала, а пальці не можуть відійти, то ви мені вибачте. Сидимо, як ті мавпи, а зранку ще думаємо, чи хоч ноги не змерзли, щоб злізти», – додала інша пасажирка дизель-поїзда Марія.

Ледь теплі батареї – лише в першому вагоні. Саме сюди сходяться пасажири. Вони готові навіть стояти, аби їхати в теплі.

«Скільки я не їздив – завжди холодно, сиджу в шапці, у рукавичках. Чому так холодно? Від чого це залежить? Вони не можуть утеплити цей дизель-поїзд?» – запитує студент Олег.

Коли б не їхали пасажири: вранці, в обід чи ввечері – при мінусовій температурі зовні всередині також холодно. Усе через технічний стан, пояснює машиніст.

«Системи опалення в цих поїздах взагалі не існує. Тут є тільки вентиляція. То наскільки може – вона гріє. А на температуру -10 вона просто не розрахована», – пояснює машиніст потяга «Львів-Хородів» Володимир Ронський.

Така морозна ситуація, схоже, лише на Ходорівському напрямку. Пасажири «Лавочне-Львів» та «Мостиська-2», розповідають, їхали в теплі.

«У вагоні було тепло, батареї гріли», – розповіла пасажирка поїзда «Лавочне-Львів» Анна.

Про холод у дизель-поїздах керівництво «Львівської залізниці» знає. Однак щось змінити не можуть, або не хочуть. Усі претензії, кажуть, до головного управління.

«Стосовно всіх питань таких, то ви вже мусите в «Укрзалізниці» питати. Те, що в поїзді холодно чи сніг потрапляє, чи можна їх замінити на нові поїзди. Ми такої інформації вам надати не можемо», – сказала речниця «Львівської залізниці» Марта Лешньовська.

Ми надіслали інформаційний запит до «Укрзалізниці», наразі чекаємо на пояснення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук