Львівська залізниця за 5 років не отримала жодного нового вагона

Львівська залізниця за 5 років не отримала жодного нового вагона
фото ZAXID.NET
Потяг

За останні 10 років через зношеність парк Львівської залізниці зменшився на 197 пасажирських вагонів, зокрема, цього року з нього вже виключено 27 пасажирських вагонів. Жодного нового вагона за останні 5 років залізниця не отримала, повідомили в прес-центрі ДГТО «Львівська залізниця».

38 нових вагонів Тверського та Крюківського вагонобудівних заводів Залізничники Львівської магістралі востаннє отримували у 2008 році. Вартість нового пасажирського вагона орієнтовно становить 11 млн грн.

На сьогодні в парку залізниці є 1033 пасажирських вагони, їх загальний рівень зносу – 86%. Зокрема, 611 вагонів відпрацювали  встановлений заводом-виробником  ресурс (28 років), із них лише 150 капітально відремонтували і продовжили їхній термін експлуатації до 41 років. Інші вагони фактично мають бути списані.

Нових вагонів, яким менше 10 років, у залізничному парку всього 38, а тих, яким від 10 до 20 років — 16. Середня собівартість ремонту вагонів щорічно зростає – так, цьогоріч на ремонт пасажирських вагонів Львівська залізниця передбачила майже 70 млн грн.

На залізниці підрахували, що за умови відшкодування збитків, які магістраль отримала від пасажирських перевезень, принаймні, за 9 місяців поточного року, можна було б придбати 91 пасажирський вагон, а відтак виконати трирічний план з оновлення складу.

Як повідомляв ZAXID.NET, за останні 10 років Львівська залізниця списала 190 пасажирських вагонів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук