Львівські художники збирають кошти на другу частину коміксу про Сихів

КультураНазарій Тузяк, 20 березня 20193600
Львівські художники збирають кошти на другу частину коміксу про Сихів
Після успішної першої кампанії на спільнокошті автори популярного коміксу оголосили збір коштів на другу частину історії про підлітків з Сихова

Автори популярного львівського коміксу «Троє проти зла» почали кампанію зі збору коштів на видання другої частини історії. На cпільнокошті «Велика ідея» опублікували фрагменти продовження коміксу про пригоди трьох підлітків у паралельному світі. Для видання цієї частини необхідно зібрати 35 тис. грн, за перший день кампанії вдалося зібрати більше половини необхідної суми. Випустити продовження коміксу мають до травня 2019 року.

Комікс розповідає про боротьбу сихівських підлітків із демонами. Зав'язкою історії стає викрадення на Сихові одного з місцевих підлітків. Врятувати його намагаються двоє друзів, які для цього переходять у світ демонів. Особливістю коміксу є львівські локації, які легко впізнаються читачами, а також те, що світ демонів намальований на основі українських казок та міфології.

«Ми хочемо надрукувати другу частину, яка уже майже готова. Це буде 177 сторінок якісного україномовного контенту. Плануємо випустити у квітні-травні 2019 року. У найближчих планах – перекласти «Троє проти зла» на інші мови. Із самого початку комікс задумувався як універсальна історія, зрозуміла для всіх, але з рідними нам елементами», – йдеться в описі проекту на спільнокошті.

Тим, хто долучиться до збору коштів, передбачені подарункові набори. За внесок у 50 грн даватимуть набір наклейок або плакат із значком у стилі коміксу, за внесок у 400 грн – дві частини коміксу, а за пожертву 700 грн – друга частина історії та стилізована футболка.

Авторами коміксу є художники Ярослав Світ та Тарас Ярмусь. Історію про трьох підлітків з Сихова вони почали малювати ще в 2016 році. Кошти на першу частину коміксу, яка вийшла у грудні 2017 року, також збирали через спільнокошт і ця кампанія виявилась доволі успішною – за кілька місяців при потребі у 25 тис. грн вдалося зібрати 35 тис. грн. Загалом комікс «Троє проти зла» має три частини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук