Львівські ілюстратори стали лауреатами конкурсу «Найкрасивіші книги світу»

Книгу з України на конкурсі відзначили вперше

КультураАндрій Дрозда, 7 березня 20192950
У 2018 році книгу «Я так бачу» відзначили гран-прі за найкращий книжковий дизайн на «Книжковому Арсеналі»

Пізнавальна дитяча книга «Я так бачу» від творчої майстерні «Аґрафка» Романи Романишин та Андрія Лесіва здобула бронзову медаль на конкурсі «Найкрасивіші книги світу».

За повідомленням прес-служби «Книжкового Арсеналу», роботу львівських ілюстраторів відзначили з-поміж 600 книг з 32 країн. Серед цьогорічних переможців конкурсу — книги з Нідерландів, Австрії, Польщі, Чехії, Росії, Японії, Китаю, Німеччини та Швеції. Книгу з України на конкурсі відзначили вперше.

Організаторами авторитетного конкурсу в сфері книжкового дизайну є німецький фонд «Мистецтво книги». Конкурс проводиться з 1963 року: міжнародне журі оцінює мистецьке оформлення та естетичний рівень книг і вручає нагороди під час Лейпцизького книжкового ярмарку. Впродовж року книги-переможці презентують у бібліотеках по всьому світу та на книжковому ярмарку у Франкфурті.

Книжка-картинка Романи Романишин і Андрія Лесіва «Я так бачу» присвячена темі видимого і невидимого для людського ока, пізнанню світу з допомогою зору. Книга з’явилася 2018 року у львівському «Видавництві Старого Лева».

Усі фото «ВСЛ»

У лютому 2018 року дві книги Романи Романишин та Андрія Лесіва «Голосно, тихо, пошепки» та «Я так бачу» відзначили найпрестижнішою міжнародною нагородою у галузі дитячої літератури – дітей «Bologna Ragazzi Award». Книги львівських ілюстраторів визнали найкращими у жанрі нон-фікшин для дітей. Також у 2018 році книгу «Я так бачу» відзначили Гран-Прі за найкращий книжковий дизайн на «Книжковому Арсеналі» в Києві.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук