Львівські компанії купили на аукціоні три спецдозволи на видобуток нафти й газу

На один із спецдозволів ціна зросла в майже 8 разів до ₴2,3 млн

ЕкономікаО.Г., 22 березня 20167740

На аукціоні Державної служби геології і надр, що відбувся сьогодні, 22 березня, спеціальні дозволи на розробку трьох нафтогазових родовищ придбали львівські компанії. Серед них і фірма бізнесмена Зіновія Козицького, що підняла ціну за спецдозвіл майже у 8 разів - до  ₴2,3 млн.

Як повідомляє «Ліга.Бізнес», дозвіл на геологічне вивчення нафтогазоносних надр з подальшим видобуванням на Підгірцівській площі (Стрийський район) придбало приватне підприємство «Гео-Топо-Кадастр» за ₴614,5 тис. при початковій вартості ₴494,5 тис.

«Гео-Топо-Кадастр» засновано в  2006 році у Львові. Власник - Любомир Маринюк, який у 2010 році був обраний депутатом Надичівської міськради від КУНу (Жовківський район).

Компанія «Стрийнафтогаз», яку зареєстрували у 2014 році, купила спецдозвіл на геологічне вивчення Добрівлянської площі (Стрийський район). Вартість продажу склала ₴455,4 тис. гривень при початковій ціні ₴405,4 тис. «Стрийнафтогаз» належить Олегу Курочкіну, Петру Гриніву і Юрію Петрушко. Гринів і Петрушко –  екс-депутати Івано-Франківської міськради.

Ще один спецдозвіл на геологічне вивчення нафтогазоносних надр з подальшим видобуванням на Бистрицьку площу (Дрогобицький район) придбала компанія «Західнадрасервіс» за понад ₴2,3 млн при стартовій вартості 302 тис. гривень. Тобто ціна зросла в майже 7,7 разів.

Як відзначає прес-служба «Держгеонадра», саме по цьому лоту найбільше зросла вартість в ході сьогоднішнього аукціону.

«Західнадрасервіс» володіє відомий львівський бізнесмен Зіновій Козицький, який вже встановлював рекорд щодо ціни викупу спецдозволів. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук