Львівські медики купили «швидку» в «Концерну-Електрон» за мільйон гривень

ЕкономікаО.Г., 16 липня 201517280

Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф замовив у заводу «ЕлектронМаш» ПАТ «Концерн-Електрон» автомобіль швидкої медичної допомоги з медичним обладнанням  за ₴985 тис. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Закупівлю здійснили за неконкурентною переговорною процедурою, оскільки перед тим двічі відміняли відкриті торги.

З документації попередніх тендерів відомо, що медики насправді хотіли придбати 2 автомобіля швидкої допомоги типу В роком виготовлення не раніше 2014 року.

Медичний салон автомобіля має бути обладнаний ношами, вакуумним матрацом для використання на воді та на землі, системою стаціонарного постачання кисню, пристроями для іммобілізації, оксиметром, дефибрілятором, устаткованням для ін’єкцій та вливань, апаратом штучної вентиляції легень та іншим.

«ЕлектронМаш» повинен доставити «швидку» медикам до кінця року.

Нагадаємо, нещодавно цей же завод продав КП «Адміністративно-технічне управління» автомобіль швидкої медичної допомоги типу В за ₴750 тис.

За даними SMIDA за 2014 рік, понад 30-ма % акцій ПАТ «Концерн-Електрон», якому належить завод «ЕлектронМаш», володіє менеджмент. Зокрема, голова правління концерну Юрій Бубес володіє 5,8%, голова наглядової ради Віктор Рибинок – 4,8%, заступник голови наглядової ради Сергiй Медведєв – понад 5%, член правління Орест Яремчук – 4%, член наглядової ради Олег Руденко – 2,2%, заступник голови правління Віктор Медведєв – 2%.

Окрім того, заступник голови правління концерну Сергій Мартьянов володіє 0.0061%. Він також є чоловіком відомої львівської судді Світлани Мартьянової.

Власники решти 70% акцій ПАТ «Концерн-Електрон» в SMIDA не розкриваються.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук