Львівські підприємці найчастіше продають в інтернеті пелети, європіддони і сало

ЕкономікаО.Г., 30 березня 20167621

У 2015 році в інтернеті львівські підприємці здебільшого торгували на внутрішньому ринку. Лише 20% запитів про покупку надійшли від зарубіжних компаній. Про це свідчить статистика міжнародного центру інтернет-торгівлі «Allbiz», зібрана на замовлення ZAXID.NET.

Щодо експорту, то лідируючі позиції за кількістю замовлень зайняли пелети, європіддони та дрова. Також в список потрапив національний український продукт - сало.

Що на Львівщині купують іноземні компанії (клікніть на зображення для збільшення)

При цьому головним імпортером продукції львівського виробництва очікувано стала Польща. Польські підприємці найчастіше закуповували пелети, європіддони і дрова.

Другим за обсягом імпортером області стала Росія. Російські компанії в онлайні відправляли замовлення в більшості випадків на сало, свинину і багети для картин. Трійку покупців товарів на Львівщині замикає Білорусь, яка імпортувала компоненти для виготовлення миючих засобів, сало і пелети.

Загалом, як свідчить статистика центру, серед найпопулярніших запитів, що надійшли до Львівської області в минулому році, були замовлення на кришки для консервування, декоративні кущі та розчинну каву. До речі, зернова кава не дотягнула до першої десятки й посіла одинадцяте місце за показниками попиту.

Вітчизняні підприємці хочуть купувати на Львівщині кришки, кущі та каву (клікніть на зображення для збільшення)  

Набір товарів, який українські та зарубіжні підприємці замовляли з Львівської області минулого року, був дуже своєрідним. Зокрема, серед найпопулярнішої продукції були мисливські капсулі, магнолії, сигарети та основа для туалетного паперу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук