Львівські підприємці об’єдналися зі східняками проти Податкового кодексу

Економіка29 червня 20102260

29 червня у Комітеті підприємців Львівщини відбувся круглий стіл з обговорення проекту Податкового кодексу, в якому взяли участь представники різноманітних підприємницьких організацій області.

Представники підприємницьких організацій Львівщини, зокрема Комітету підприємців Львівщини, клубу "Династія", Західної філії Європейської бізнес-асоціації, Львівської обласної профспілки "Таксисти України", Львівської асоціації туристичних організацій, інших, обговорили і підтримали звернення асоціацій малого та середнього бізнесу України щодо суттєвого погіршення умов ведення бізнесу у державі до Президента Віктора Януковича, прем’єр-міністра Миколи Азарова, голови Верховної Ради Володимира Литвина, голови Держкомпідприємництва Михайла Бродського, голови Ради підприємців при Кабміні Леоніда Козаченко, голови комітету ВРУ з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва Наталії Королевської. Це ж звернення, в якому наголошено на тих нормах, які підприємці в різних частинах країни трактують як "неприпустимі для бізнесу кроки", сьогодні обговорюють підприємці Харківщини. Його уже підтримали Донецький клуб підприємців, Товариство підприємців "Край", Дніпропетровський клуб підприємців.

Підприємці стурбовані рядом новацій, що пропонує проект Податкового Кодексу з розширення повноважень фіскальних органів. Зокрема скасування механізму погодження спірних податкових зобов’язань; можливість позасудового втручання податківців на підприємства і помешкання підприємців; можливість позасудової конфіскації майна; розкриття банківської таємниці; збільшення підстав та привабливості перевірок; право анулювання реєстрації платника податків тощо.

Наголошують підприємці на значних обмеженнях, що пропонуються для малих підприємців, які працюють на єдиному податку. Проектом Податкового Кодексу суттєво звужується кількість видів діяльності, які можуть оподатковуватися за спрощеною системою. Підприємці називають новації нівелюванням спрощеної системи оподаткування.

Як зазначив ZAXID.NET голова аналітичної групи КПЛ Ігор Гурняк, відбувається солідаризація підприємці різних регіонів України, щоб уже консолідована думка підприємців всієї країни була почута владою. "Про потребу прийняття Податкового кодексу ми говоримо віддавна. І він дійсно потрібен. Проте підприємці дуже песимістично оцінюють умови ведення бізнесу з прийняттям пропонованого проекту кодексу. Великий бізнес навіть за такої системи дасть собі раду, а от малому і середньому бізнесу буде дуже і дуже складно", - зазначив він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук