<

Львівські підприємці зможуть отримати безкоштовну допомогу юристів

Економіка12 січня 20110

З 13 січня підприємці Львова зможуть звертатися за безкоштовними консультаціями з-приводу подолання конфліктних ситуацій, захисту своїх прав у стосунках з Львівською міською радою. Юридичні консультації надаватимуть спеціалісти громадської організації «Центр досліджень місцевого самоврядування». Про це 12 січня під час прес-конференції повідомила експерт Центру Наталія Хлібороб.

У межах проекту Центру "Сприяння забезпеченню економічних прав у відносинах з органами публічної адміністрації", підтриманого міжнародним фондом "Відродження та Львівською міською радою" консультації можна буде отримати щовівторка та щочетверга з 9.00 до 12.00 у приміщенні управління державної реєстрації Львівської міської ради на вул. Весняній, 4.

Н.Хлібороб заявила, що, окрім консультацій щодо можливості отримання тих чи інших дозволів, експерти Центру будуть готові безпосередньо надавати правову допомогу. "Якщо виникає спір, конфлікт, ми будемо готові допомогти у складанні позовної заяви, допомогти у представленні інтересів у суді, якщо в таких випадках, буде йти про це мова".

Вона додала, що "Центр досліджень місцевого самоврядування" має досвід альтернативного вирішення публічно-правових спорів, тому буде пропонувати такий шлях підприємцям. "Якщо ми бачитимемо, що конкретний спір, пов'язаний з порушенням підприємницьких прав, можливо вирішити шляхом переговорів, медіації, примирення, ми будемо це використовувати. Як показує наш досвід, це значно ефективніше й економніше для громадян, підприємців, ніж судове вирішення спорів", - зазначила вона.

Н.Хлібороб прокоментувала ZAXID.NET , що застосування альтернативних способів вирішення конфліктів може стати в нагоді зокрема у тих випадках, коли "дії органу влади є законними, але особа з певних суб’єктивних мотивацій вважає, що її право порушене". "Ми будемо завжди виходити з інтересу підприємця. Будемо намагатися використовувати альтернативні способи, завжди є кілька шляхів для особи реалізувати своє право".

Також вона зазначила, що якщо б суб’єкт господарювання, що володіє нічним клубом "Rafinad People", якого за скаргою мешканців Львівська міська рада позбавила дозволу на роботу, звернувся б за допомогою до експертів Центру, цю ситуацію можна було б більш детально вивчати, і спробувати допомогти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук