Львівські ресторатори занепокоєні висвітленням у ЗМІ фальшивих замінувань

«Будь-який негатив, пов'язаний із безпекою, відлякує туристів»

ЕкономікаАК, 7 лютого 201620261

Низка громадських організацій, що об’єднують львівських працівників туристичної сфери, висловили занепокоєння ймовірними наслідками висвітлення у ЗМІ випадків фальшивих «замінувань» львівських ресторанів, які останніми часом почастішали у Львові. Про це йдеться у спільній заяві, надісланій на адресу ZAXID.NET.

«Ми, як громадські організації, які займаються промоцією туризму у Львові зокрема гастрономічного, занепокоєні некоректними формулюваннями у ЗМІ з приводу фальшивих повідомлень про замінування ресторанів у Львові. Чимало видань подають у заголовках фрази на кшталт «У Львові замінували 10 ресторанів» без вказання того, що повідомлення фейкові, і додавали в повідомленнях чимало негативного контексту. Ми поважаємо свободу слова, тому нічого не вимагаємо, лише просимо замислитися над можливими наслідками для економіки Львова», - сказано, зокрема, у заяві, підписаній представниками «Львівського туристичного альянсу», «Клубу галицької кухні» і «Гільдії рестораторів Львова».

Нагадаємо, що за останні два тижні львівські ЗМІ неодноразово писали про випадки анонімних повідомлень про замінування львівських ресторанів. Наприклад, інформація про замінування львівського ресторану «Прага», який таким чином невідомі зловмисники просто шантажують, надходила практично щодня. 2 лютого у львівське СБУ надійшла інформація про замінування відразу 10 популярних серед туристів ресторанів у центрі Львова. У жодному з випадків інформація про вибухівку не підтвердилась, однак на час перевірки приміщень спеціальними службами ресторатори змушені припиняти роботу, втрачаючи таким чином клієнтів.

На думку авторів заяви, ті чи інші преференції від гастрономічного туризму отримує значна частина мешканців Львова – не лише персонал та власники ресторанів, а й працівники крамничок та торгових мереж, транспортної галузі, готельного бізнесу, та й уся сфера послуг загалом.

«Будь-який негатив, пов'язаний із безпекою, відлякує туристів, і завдає шкоди як економіці міста цілому, так і добробуту окремих городян. Цілком імовірно, що саме це і ставили собі за мету зловмисники», - додають автори заяви.

З іншого боку, варто зауважити, що окремі львівські ресторатори і самі створють скандальні інформаційні приводи. Наприклад, лише вчора адміністрація ресторану Vapiano Lviv була змушена вибачатися за дії офіціанта, який вигнав з ресторану хворого на ДЦП клієнта через його «підозрілий вигляд». Цей інцидент викликав хвилю обурених коментарів у соцмережах і відповідні публікації у місцевих ЗМІ. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук