Львівські школи долучаться до міжнародної програми оцінювання освіти PISA

Освітнє дослідження в Україні проведуть цього року

СуспільствоЮлія Девда, 15 березня 2018, 19:27 762 1

У 2018 році Україна вперше долучиться до Програми міжнародного оцінювання учнів ‒ PISA (Programme for International Student Assessment). Вона має на меті порівняти освітні системи майже 80-ти країн світу, застосовуючи вимірювання компетентності учнів із читацької, математичної та природничо-наукової грамотності.

Про таке сьогодні, 15 березня, ZAXID.NET розповіла директорка департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністарції Любомира Мандзій.

«Дослідження влаштовують що три роки, тестуючи п'ятнадцятирічних учнів. У більшості країн вважають, що саме у цьому віці школярі постають перед вибором професії. Однак PISA не перевіряє рівня навчальних знань, а оцінює, як учень зможе їх використовувати у житті. В Україні тестуватимуть майже сім тисяч учнів, на Львівщині у програмі візьме участь 40 навчальних закладів. Проте жодна освітня установа не матиме свого результату, він буде узагальнений», ‒ пояснила посадовиця.

Також учасники міжнародного дослідження заповнюють анкету, яка вивчає їхній соціально-економічний стан, піклування про них батьків, мотивацію до навчання та інтерес до науки. Зазначимо, що результат дворічної програми PISA оприлюднять наприкінці 2019 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук