Львівські школи візьмуть під охорону
Суспільство

Львівські школи візьмуть під охорону

З 1 вересня доступ дорослих у львівські школи буде обмежений – навіть для батьків

Ірина Знась, 15 серпня 201423230

Для посилення безпеки учнів батькам та іншим родичам заборонять заходити до навчальних закладів міста. Відтак батьки та інші родичі зможуть лише заходити на територію навчального закладу і вже там зустрітись із дитиною. Про це ZAXID.NET розповіла начальник управління освіти Львівської міської ради Галини Слічної.

«Посилення охорони в навчальних закладах – пріоритет №1 на цей рік, адже батьки і педагогічні працівники, керівники навчальних закладів мають бути впевнені, що діти, перебуваючи у навчальних закладах, є в безпеці. З вересня ми хочемо обмежити доступ батьків до навчальних закладів. Тобто вчителі будуть зустрічати дітей біля дверей та проводити їх на навчання, а після закінчення уроків віддаватимуть дітей на виході зі школи батькам. Це робиться задля обмеження перебування сторонніх осіб у навчальних закладах, бо зараз представитись татом, дідусем чи бабусею і пройти у школу дуже просто», – розповіла Галина Слічна.

За її словами батьківські комітети підтримали таку ініціативу, а в деяких випадках ініціювали встановлення відеоспостереження у навчальних закладах.

Також до початку навчального року керівники освітніх закладів міста повинні переглянути кадрові забезпечення нічними та денними сторожами. 

«Зараз на посадах сторожів здебільшого працюють люди літнього віку, які в разі виникнення небезпеки не спроможні захистити учнів та персонал, – пояснює Слічна. – Тому керівники навчальних закладів зобов'язані переглянути своє відношення та кадровий склад сторожів. Також частина закладів має підписані угоди з охоронними фірмами за рахунок коштів батьківської громади. Такі договори мають бути чітко вичитані, має бути узгоджено, що входить в обов'язки охоронця, адже він має не тільки сидіти на вході, він має охороняти не тільки приміщення школи, але й здійснювати нагляд по периметру навчального закладу і оглядати його територію».

Переглянуть і забезпечення охороною дитячих садочків, адже у цих навчальних закладах немає денних сторожів і часто є багато входів та виходів на вулицю для різних груп дітей.

«Після прийому дітей вихователі тих груп які мають вихід на вулицю, зобов'язані зачинити двері. Є центральний вхід в садок, який також після прийому дітей буде зачинений і усі керівники дошкільних закладів мають встановити дзвінок, за допомогою якого можна буде ідентифікувати людину, котра намагатиметься потрапити у дошкільний навчальний заклад», – додала Галина Слічна.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук