Львівські школи візьмуть під охорону
Суспільство

Львівські школи візьмуть під охорону

З 1 вересня доступ дорослих у львівські школи буде обмежений – навіть для батьків

Ірина Знась, 15 серпня 2014 2370 0

Для посилення безпеки учнів батькам та іншим родичам заборонять заходити до навчальних закладів міста. Відтак батьки та інші родичі зможуть лише заходити на територію навчального закладу і вже там зустрітись із дитиною. Про це ZAXID.NET розповіла начальник управління освіти Львівської міської ради Галини Слічної.

«Посилення охорони в навчальних закладах – пріоритет №1 на цей рік, адже батьки і педагогічні працівники, керівники навчальних закладів мають бути впевнені, що діти, перебуваючи у навчальних закладах, є в безпеці. З вересня ми хочемо обмежити доступ батьків до навчальних закладів. Тобто вчителі будуть зустрічати дітей біля дверей та проводити їх на навчання, а після закінчення уроків віддаватимуть дітей на виході зі школи батькам. Це робиться задля обмеження перебування сторонніх осіб у навчальних закладах, бо зараз представитись татом, дідусем чи бабусею і пройти у школу дуже просто», – розповіла Галина Слічна.

За її словами батьківські комітети підтримали таку ініціативу, а в деяких випадках ініціювали встановлення відеоспостереження у навчальних закладах.

Також до початку навчального року керівники освітніх закладів міста повинні переглянути кадрові забезпечення нічними та денними сторожами. 

«Зараз на посадах сторожів здебільшого працюють люди літнього віку, які в разі виникнення небезпеки не спроможні захистити учнів та персонал, – пояснює Слічна. – Тому керівники навчальних закладів зобов'язані переглянути своє відношення та кадровий склад сторожів. Також частина закладів має підписані угоди з охоронними фірмами за рахунок коштів батьківської громади. Такі договори мають бути чітко вичитані, має бути узгоджено, що входить в обов'язки охоронця, адже він має не тільки сидіти на вході, він має охороняти не тільки приміщення школи, але й здійснювати нагляд по периметру навчального закладу і оглядати його територію».

Переглянуть і забезпечення охороною дитячих садочків, адже у цих навчальних закладах немає денних сторожів і часто є багато входів та виходів на вулицю для різних груп дітей.

«Після прийому дітей вихователі тих груп які мають вихід на вулицю, зобов'язані зачинити двері. Є центральний вхід в садок, який також після прийому дітей буде зачинений і усі керівники дошкільних закладів мають встановити дзвінок, за допомогою якого можна буде ідентифікувати людину, котра намагатиметься потрапити у дошкільний навчальний заклад», – додала Галина Слічна.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук