Львівські вершники змагаються у витонченій дисципліні – кінній виїздці

Головні новини Львова 19.08Марічка Думич, 19 серпня 2016, 17:31 608 0

У Львові стартував Кубок федерації кінного спорту. Тридцятеро вершників змагаються у триборстві. І на старті міряються силами у виїздці – витонченій та елегантній дисципліні, де учасники демонструють гармонійну взаємодію. Вершник має знайти ключ до поведінки тварини, непомітно керувати її діями, а коник – чітко виконувати завчені фігури на всіх алюрах.

Арена для змагання оточена огорожею із дванадцятьма літерами. Вони вказують, де починати і завершувати рух, де змінювати темп.

«Оцінюємо послушність тварини, імпульс, плавність переходу. Дуже велике значення має посадка вершника. Це трохи схоже на балет: комусь виходять певні фігурі, іншим ні. Також важливу роль відіграє порода коня», – розповів суддя змагань Ігор Тєлуха.

Учасниця змагань Анастасія Максимець розповіла про свого чотириногого партнера Плейбоя (який, за людськими мірками, є підлітком): «Він любить деколи побешкетувати. З ним не можна перед стартом сваритися, тому що коник буде дуже нервувати. На змаганнях його треба заспокоювати, бо Плейбой хвилюється».

Ще одна вершниця Ольга Кобера поділилася враженнями від програми: «Ми цю схему виконували вперше, але задоволені. Мон Шер молодець! За це я принесла йому багато яблук. Думаю, він буде задоволений».

Турнір триватиме до кінця тижня. Далі на спортсменів чекають більш динамічні дисципліни.

Голова Федерації кінного спорту Львівщини Віталій Доскіч розповів: «Завтра (у суботу, – ред.) у нас буде крос – це перешкоди, які коник не зможе збити і падає, якщо їх зачіпає. А в неділю буде конкурс, у якому вершник на коні, зачепивши перешкоду, просто її збиває. Це не травмує тваринку».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук