Львівські вершники змагаються у виїздці на меморіалі Бориса Трутнєва

Головні новини Львова 05.04Марічка Кулачковська, 5 квітня 2019, 16:22 323 0

Львівські вершники складають весняний іспит на меморіалі Бориса Трутнєва. Традиційно спершу змагаються у виїздці. На турнірі виступають вихованці спортивної школи «Буревісник» та кінного клубу «Вікторія».

Анастасія Баран демонструє вміння на шестирічному конику Олімпові. У «Буревісник» він потрапив лише місяць тому. Тож дівчина і її чотириногий напарник поки що призвичаюються один до одного. Спортсменка розповідає: «Олімп ще трохи боїться. Але він дуже добрий, хороший».

Це перші старти цього року, на яких учасники змінили манеж на відкритий ґрунт. Для виїздки поле розмічене літерами, які вказують, де починати і закінчувати рух. Спортсмен має продемонструвати гармонійну взаємодію із конем, правильність рухів чотириногого у різних видах алюрів: у крокові, рисі та галопі. Вершники кажуть: це ніби фігурне катання, лише на конях.

Тренер із кінного спорту ДЮСШ «Буревісник» Надія Казначєєва зазначає: «Це дисципліна, яка показує управління конем, чіткість виконання елементів різних ступенів складності. І відповідно, синхронну роботу вершника з конем».

За старанну роботу коники отримують смачні заохочення. Ласункою є і титулована 14-річна Альханта. Спортсменка Олена Жезло, яка з нею виступає, розповідає: «Переважно ми даємо цукор, яблука, моркву, також є спеціальні цукерки для коней. Альханті більше до вподоби конкур, бо вона любить стрибати. Але і у виїздці викладається наповну, намагається зробити все правильно».

Ці старти триватимуть до суботи, 6 квітня. А вже за тиждень відбудеться відкритий чемпіонат Львівської області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук