Львівські діти-мауглі вже майже півроку під опікою лікарів

Півроку у лікарні

Головні новини за 17 грудняНовини Львова, 17 грудня 2013, 20:59 6300
дивіться також

Юрчика і Любомира з дитячої лікарні знову переведуть до психіатричної. Там їх готуватимуть до передачі у дитячий будинок.

Йдеться про братів, яких преса охрестила дітьми-мауглі. Обоє вже майже півроку перебувають під опікою лікарів. Батько дітей наразі в СІЗО, де чекає на розгляд апеляції на рішення суду про дворічне ув’язнення.

Протягом листопада діти перебували у неврологічному відділенні дитячої лікарні, де проходили реабілітацію. Лікарі за кілька місяців виходили дітей. Їх привчили до твердої та різноманітної їжі.

Менший з братів - Юрко - ходить за ручки, а старший - Любомир став більш рухливим. У братів розвинулась жестова мова і вони тепер реагують на оточуючих та один одного

Влітку історія двох братів стала потрясінням для усієї України. Батьки роками не випускали їх надвір. Вони не вміли ходити, і їли лише з соски. У свої чотирнадцять Любомир важив лише 17 кілограмів, шестирічний Юра - менше десяти.

Маму дітей визнали неосудною. Тата Любомира спочатку позбавили батьківських прав, а 25 жовтня - ще й присудили 2 роки за гратами.
 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Останні новини
Залиште відгук