Львівський аеропорт зможе пропускати до 5 млн пасажирів у рік

Економіка27 травня 201110061

Ввести ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» у мережу міжнародних авіаперевезень - сьогоднішнє завдання, яке стоїть перед владою міста, області. Про це 27 травня на круглому столі у Львові зазначила начальник управління з питань Євро-2012 Львівської облдержадміністрації Ганна Олексюк.

«Міжнародний аеропорт «Львів» будується повністю за державні кошти. Це прекрасно для Львова. Сьогодні є єдине завдання: ввести львівський аеропорт у мережу авіаперевезень. Тобто ми повинні започаткувати рейси до Америки, Китаю, Африки.  Для того, щоб «Міжнародний аеропорт «Львів» (він буде третім в Україні) був у світовій системі авіаперевезень. Зрозуміло, що економіка Львівщини буде мати від цього  дивіденди, зокрема туризм, вантажні перевезення. Ми самі розуміємо, коли є комунікація зі всім світом, це дуже добре для економіки всієї області», - зазначила Ганна Олексюк.

Водночас, як зазначив директор Департаменту «Євро-2012» Львівської міської ради Олег Засадний, нині аеропорт «Львів» пропускає 540 тис. людей в рік. «Новий термінал будувався, виходячи з дослідження ринку на 20 років, з планом того, що через 15 років ми будемо мати до 3-5 млн пасажирів на рік. І цей об’єкт ми сьогодні отримаємо», - сказав Олег Засадний.

Нагадаємо, вартість нового терміналу аеропорту «Львів» зросла на 54%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук