Львівський апеляційний адміністративний суд вдягнули у вишиванку

Головні новини Львова 19.05Ірина Папірник, 19 травня 2016, 17:51 1140 0
дивіться також

У Львові до Дня вишиванки тривають акції і флеш-моби. Один з них влаштували працівники Львівського апеляційного адміністративного суду. Більша частина працівників сьогодні прийшла у вишиванках. Національними орнаментами оздобили і саму будівлю, а також влаштували флеш-моб.

«Юрисдикція суду охоплює п’ять областей. І ми спершу хотіли показати орнаменти цих областей, але почалися протиріччя, чи справді ці орнаменти належать цим регіонам і тоді ми суб’єктивно взяли ті візерунки, які нам сподобалися», ― розповів керівник апарату суду Сергій Пашковський.

Вишиванку вдягли не тільки працівники апарату суду, але й самі судді. Працівники Феміди навіть ухвали оголошували у вишиванці і мантії. Суддя Тарас Онишкевич носить вишиванку часто, її мають усі члени сім’ї.

«Мою зараз носить син, яку мама мені вишила, коли я ще був школярем. Тепер син підріс і носить мою вишиванку, а я вже ношу вишиванку, вишиту нашими майстринями, бо мама вже нездужає, а жінка вишиває моїй доньці. А в майбутньому не знаю, чи вона дасть раду, бо в мене великі габарити довго вишивати», ― зазначив суддя Тарас Онишкевич.

Вишиванки роздавали сьогодні і у пологових будинках. Їх отримали двійнята, які сьогодні народилися ― Ігорчик та Івасик. Батьки подарунком вдоволені.

«Ми дочку хрестили у вишиванках, і самі були в вишитих сорочках, бабусі, і дідусі, і вся родина була. І ми думаємо, що продовжимо традиції», ― зізналися батьки Тарас Та Мирослава.

Нинішній День вишиванки є ювілейний і святкують його в Україні вже вдесяте. Вперше його відзначили у 2006 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук