Львівський гурт отримав престижну німецьку премію

Гурт Burdon Folk Band зі Львова став володарем німецької музичної нагородиEiserner Eversteiner в жанрі folk та world music.

Нагородження традиційно відбувається в рамках фестивалю FolkHerbst. Burdon Folk Band змагався з вісьмома гуртами, відібраними журі, і вперше за всю історію конкурсу набрав 6,8 балів з можливих 7-ми.

«Коли Бурдон співає, не покидає відчуття, що співає хор, а коли починає грати – неначе підключається цілий оркестр», – відмітили організатори.

Фестиваль FolkHerbst – це щорічна подія, яка проходить в німецькому місті Плауен з 1991 року. Вона збирає найкращі фольк-гурти з різних європейських країн, відзначив Cultprostir.

Заснований в 2002 роцi у Львовi фольк бенд спецiалiзується на виконаннi схiдно-європейської i зокрема карпатської народної музики, та джерела його iнспiрацiй знаходяться на теренах мало не цiлої Європи - вiд Скандинавiї до Балканiв. Унікального звучання вони досягають завдяки грі на скрипці, бузукі, лірі, дримбі, мандоліні, перкусії та ще багатьох інструментах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук