Впливовий німецький журнал присвятив номер українській музиці

КультураДарина Цвях, 10 лютого 20163260

Впливовий німецький журнал MusikTexte, який з 1983 року пише про сучасну академічну музику, більшу частину свого 148-го номеру присвятив новій музиці України.

На обкладинці нового випуску - мапа Києва. У журналі можна прочитати матеріали про українських композиторів та виконавців нової музики. Серед особистостей, про які пише видання: Алла Загайкевич, Олексій Шмурак, Максим Коломієцьта інші. Одразу три тексти присвячені композитору Валентину Сільвестрову, пише «Платформа».

«Український» номер журналу вийшов завдяки журналістці з Кьольну Марії Кауц, яка переконала редакцію звернути увагу на цю тему.

«Я дуже рада, що цей випуск MusikTexte, де напис "Кyiv" по масивності майже дорівнює шрифту назви самого журналу, нарешті вийшов. На жаль, німці ще не дуже захоплюються нашою музикою, але цікавляться і хочуть нас зрозуміти. Тому дуже важливо спочатку проінформувати слухача про те, хто пише в Україні зараз музику і чому він її так пише, та які процеси проходять у музичних сферах», - зазначила вона. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук