Львівський хлібзавод № 5 на третину скоротив споживання газу завдяки участі в екопроекті

Головні новини Львова 07.03Ірина Ващишин, 7 березня 2017, 19:39 1240 0
дивіться також

Львівський хлібзавод № 5 ПАТ «Концерн Хлібпром» на третину скоротив споживання газу. Завод уже декілька років є учасником пілотного проекту від Глобального екологічного фонду. Це одна з найбільших міжнародних організацій, яка займається збереженням довкілля.

Виробничу лінію на підприємстві сьогодні оглянули представники Глобального екологічного фонду(GEF), а також міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, який мав робочу поїздку до Львова.

«Це є один із перших кроків, які багато підприємств в Україні повинні зробити. Сьогодні, пройшовши по лінії, ми побачили, наскільки ефективно співпраця відбулася. Майже на 30% скоротились енергозатрати підприємства», – прокоментував міністр співпрацю хлібзаводу з Глобальним екологічним фондом.

Таких показників досягли після заміни старих газових пальників на хлібопекарських печах. Реконструювали також системи стисненого повітря і водо-та паропостачання. Викидів вуглецю значно поменшало.

«Ми змогли це тепло вуглекислого газу використати на виробництво пару, який потрібний для парозволоження в процесі випікання. А також використали цю енергію для обігріву води на побутові потреби», – розповів генеральний директор ПАТ "Концерн Хлібпром" Владислав Аверченко.

В Україні Глобальний екологічний фонд працює уже понад 20 років. За цей час реалізували 50 проектів на 320 млн дол. США.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук