Львівський картонно-паперовий завод розширить виробництво

Головні новини Львова 10.08Вікторія Іваскевич, 10 серпня 2015, 18:54 2624 1

Львівського картонно-паперовий завод продає свою продукцію за кордон.  На заводі працює цілодобово близько трьохсот людей, які щомісяця випускають до двох тисяч тонн продукції.

« І холодильники палітують, обкладають буває, і гіпсокартони і дерево навіть хтось підставляє під стрічки», – розповів машиніст заводу Сергій Лизак.

Саме в цій ніші завод є одним із лідерів в Східній Європі. 80 % виробленого кутника купують за кордоном. Решту – продають в Україні.  Є також цех, де виготовляють та фарбують сировину для серветок. Вже навесні підприємство планує запустити і власне виробництво.

«Стоїть завдання переробки всієї целюлозної основи, яку ми виробляємо, тому ми замовляємо обладнання для виготовлення виробів з целюлозної основи. Тобто, серветка, туалетний папір, паперові рушники», – додав директор  ПрАТ «Картонно-паперова компанія» Ярослав Пошивайло.

Загалом на підприємстві працює 306 осіб, які отримують середню зарплату 4,5 тис. грн.

«Чим це вигідно для міста? Це все екологічно чисте виробництво. Навіть ручки вони роблять екологічно чисті. Завдання міста – максимально сприяти і допомагати. Шкода, звичайно, що ми маємо проблеми державного рівня. От скільки ми вже спілкуємося на наших виробництвах львівських – всі вони страждають від контрабанди», – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

На підприємстві кажуть, не можуть похизуватись надприбутками, втім почуваються доволі впевнено. Свою продукцію продають в Польщу, Чехію, Румунію, Угорщину та Бельгію.

 

 

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук