Львівський кінофестиваль Wiz-Art оголосив склад журі

КультураК.С., 7 квітня 20152650

8-й Львівський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів Wiz-Art відбудеться 21-24 травня 2015 року в Львові, найкращі фільми обиратиме міжнародне журі у складі трьох осіб. Журі визначать найкращий фільм, найкращу режисуру, сценарій, операторську роботу, а також найкращий національний фільм. Глядачі також зроблять свій вибір.

Отже, до складу журі увійшла зокрема Катежина Ґондек, кінорежисерка, випускниця курсу режисури та документалістики у школі Вайди.

Ще один член журі, Олександр Ратій 
народився та виріс у місті Алчевську, Луганської області. За першою спеціальністю – інженер хімік-технолог. Зняв 3 ігрові та 2 документальні короткі метри. За фільм «Повернення» отримав гран-прі національної програми 43 кінофестивалю «Молодість». Наступний фільм, «Прості речі», був включений до каталогу Каннського кінофестивалю, а також отримав спеціальний диплом журі 44 кінофестивалю Молодість «За вміння простими засобами створити глибокий образ».

І нарешті Крістофер Шварц
 закінчив Віденський університет прикладного мистецтва у 2006. Отримав додаткову освіту в Академії мистецтв, архітектури та дизайну у Празі та концептуальній Студії Їржі Давід. Його фільми експонуються на виставках та кінофестивалях у всьому світі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук