Львівський клуб «Тріумф» завоював чотири нагороди на чемпіонаті світу зі сучасного танцю

Львів'янки привезли додому три «золота» і «срібло»

Головні новини Львова 18.10Марічка Кулачковська, 18 жовтня, 16:38 2064 0

Львівський клуб «Тріумф» завоював три «золота» і «срібло» у різних вікових категоріях на чемпіонаті світу зі сучасного танцю під егідою WABF.

Дівчата у категорії 10-11 років презентували на змаганнях чуттєву композицію під назвою «Прощення». Це новий номер, який львів’янки вперше демонстрували перед суддями. Хореограф Анна Довгановська зізнається: «І дівчата, і я дуже переживали. Тому що номер дуже емоційний, незвиклий для них. Тому що дівчата ще маленькі. Але я вже вчу їх потроху висловлювати емоції. Але вони зібралися, як ніколи, як жодного разу на тренуванні не було».

Постановкою «Спогади» розтанцьовували світову публіку учасниці львівського клубу віком 13-14 років. Завдяки цьому номеру здобули «срібло». І хоча сподівалися на відзнаку найвищого ґатунку, результат вважають дуже гідним. Учасниці Настя Хіміч і Настя Родіонова кажуть: «Для нас це не поразка, а перемога над самим собою! Ми не засмутилися. Треба опрацьовувати свої помилки. Ми знаємо, що ми зробили не так. І будемо виправляти».

Дорослий склад «Тріумфу» завоював «золото» із композицією «Я є». Її на розгляд суддів виставляли вперше. Тож було трохи лячно. Анна Довгановська зазначає: «Станцювали дівчата не так, як би я хотіла. Вони це теж відчули. Вийшли після номеру і були трохи засмучені, і я теж. Але судді оцінили їхні емоційність і зрілість».

Окрім того, львів’яни виступали змішаним складом із драматичною поставкою «Передчуття». Технічно вважають її дуже складною, але з цим номером вже виступали. Тож станцювали дуже впевнено. Щоправда, судді не змогли з першого разу визначити переможців. Довелось танцювати вдруге. І вже тоді львів’янок визнали найкращими.

Учасниця Єва Колеснікова і Катя Бровко говорять: «Для нас перемога на чемпіонаті світу була мрією. Ми її досягли. Тепер мета — розвиватись і насолоджуватись танцем».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук