Львівський ляльковий театр вдруге поїде на гастролі кіньми

Львівський ляльковий театр вдруге поїде на гастролі кіньми
Львівський театр «І люди, і ляльки» минулого року на гастролях у Старому селі

Львівський ляльковий театр естрадних мініатюр «І люди, і ляльки» вдруге вирушить на гастролі на конях. Впродовж трьох днів, з 25 до 27 червня, театр в рамках проекту «Волоцюги і ляльки» показуватиме вистави у селах Пустомитівського і Перемишлянського районів.

Актори мандруватимуть Львівщиною на кількох підводах. Весь реманент привозитимуть зі собою, аби згодом на імпровізованих сценах створювати лялькову казку для дітей та дорослих. Усі вистави будуть безкоштовними. У театрі розповідають, що в рамках проекту збиратимуть історії і пісні, які розкажуть і наспівають глядачі. Пізніше планують це все адаптувати і зробити виставу «Україна очима ляльки».

«Ми будемо переїздити з села в село, зупинятися, грати виставу. Діти зможуть побавитися нашими ляльками і навіть покататися на конях. Цього року ставитимо виставу «Божественна комедія», - розповів ZAXID.NET директор театру «І люди, і ляльки» Олексій Кравчук.

Минулого року театр вже влаштовував подібні гастролі. Маршрут охоплював сім сіл, тимчасова база «волоцюг» була в селі Лопушній. В усіх селах актори показували виставу Володимира Борисюка «Курячі мрії» – 60-хвилинний мюзикл про курку, якій ніяк не вдавалося знести звичайне яйце. Кожен виступ збирав до 100 глядачів.

Програма мандрівного театру:

25 червня (субота)
12:00 вистава у селі Товщів (біля Вовківської сільської ради)
16:00 Черепин (біля Народного дому)


26 червня (неділя)
11:00 Лопушна(біля Народного дому)
14:00 Суходіл (біля Народного дому)
17:00 Глібовичі (стадіон)
20:00 Вільхівець (біля колишньої молочарні)


27 червня (понеділок)
12:00 Будьків (подвір'я школи)
15:00 Старе село (двір замку)

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук