Львівський митець Денис Струк полишив зброю і знову взявся за пензлі

Головні новини Львова 14.09Оксана Сенишин, 14 вересня 2015, 17:41 778 0

У галереї «Зелена канапа» львівський художник Денис Струк запрезентував чергову живописну виставку. Дениса добре знають як митця, що працює зі склом. Адже чоловік свого часу закінчив кафедру художнього скла у Львівській академії мистецтв. Та він любить і живопис: довго малював акрилом – та знову взявся за олійні фарби.

На його виставці серед живописних дерев та степів палімпсести – орнаментально абстрактні композиції, і новинка – оголена жіноча натура. Це твори 2015 року. Він взявся за них після того, як повернувся зі Станиці Луганської. У добровольчому батальйоні «Чернігів» Денис відслужив півроку. Вирушив туди ще торік восени.

«Я не питав сильно дозволу. Але жінка з розумінням поставилася», – зізнався митець.

Він не малює того, що бачив на війні. Каже, не спекулюватиме цією болючою темою. Але, зізнається, і там, серед обстрілів, як митець бачив красу світу.

«Навіть обстріли бували красиві. На жаль. Коли «град» вночі прилітає, то це виглядає на феєрверк великий. Це не страшно. Трохи адреналін скаче, але не можна назвати це "страшно"», – поділився спогадами Денис Струк.

У цього митця до десятка персональних виставок, а як він працює – бачили на кількох Міжнародних симпозіумах гутного скла у Львові, на пленері живопису в Перемишлі. Художниці – і його дружина, Оля Кваша, і восьмирічна донька Ярина. Дівчинка, зізнається митець, самотужки написала книжку «Емілія в країні моху» і навіть її проілюструвала.

«Треба почати малювати і натхнення прийде. Інакше можна чекати місяцями», – рецепт від Дениса Струка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук