Львівський митець Михайло Сидоренко запрошує на виставку «CAPRIces»

КультураОксана Сенишин, 4 листопада 2016, 16:12 485 0

У Львові в галереї «Велес» – живописні полотна із Середземномор'я авторства Михайла Сидоренка. «CAPRIces» – друга частина мистецького проекту художника. Першу вже бачили у столиці, а от на останню у грудні-січні чекає Париж.

«На полотні, до прикладу, скелі. Змальовую панораму з вілли Тіберія. Там жив римський імператор, адже на цьому місці знайшли руїни. Це вид на долину Капрі. Тут рухаються кораблі, сюди приїжджають всі люди», – описав роботу Михайло Сидоренко.

Що Михайло стане художником, батько – теж митець – знав ще від початку. Змалечку водив дитину в Картинну галерею. А вже згодом у Львівській академії мистецтв Сидоренко вчиться творити в Карла Звіринського та Богдана Сороки. Бере академку – і вилітає до Філадельфії на вільні студії швидкого малюнку з оголеної натури.

«Просто ставала натура і треба було за 60 секунд її зобразити. Потім мінялася поза, і ми малювали вже дві хвилини. Потім ставилася на 10 хвилин. І наприкінці вже була постановка на 45 хвилин. Кожен раз був інший рисунок. Ти міг малювати вугіллям, олівцем», – поділився спогадами митець.

Свою творчість Михайло Сидоренко називає «мистецтвом без кордонів». Планує маршрут і літаком, кораблем, а ще фунікулером дістається різних куточків світу, щоб малювати. Творив на Монмартрі, у Парижі, біля Неаполя, поруч Лос-Анджелеса.

Роботи митця – у приватних колекціях Франції, Люксембурга, США, Великобританії, Австралії. А також у музейних колекціях Філадельфії та Нью-Йорка. Тривають перемовини і про співпрацю з Китаєм.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук