Львівський митець Петро Старух готує твори для персональної виставки

Головні новини Львова 09.12Марічка Крижанівська, 9 грудня 2015, 17:02 1119 0

Львів’янин Петро Старух – художник, скульптор, музикант і письменник. У своїй майстерні митець готує нові твори для персональної виставки. Точної дати і місця наразі не називає.

У майстерні Петра Старуха народжувалися поезія та проза відомих літераторів, звідси вигадували проекти і театральні постановки. Бо ж сам господар на це надихає. Богемний чоловік, людина-оркестр. Але найперше Петро Старух за професією і в душі – скульптор і художник.

Зараз саме готує твори для персональної виставки. Хоче показати публіці синтез живопису, скульптури і слова.

«Я для себе виробив таку філософію: за мольбертом я малюю, а потім сідаю і ще щось до цього метикую словами і прозою, так би мовити, продовжую сюжет із живопису у літературу», – розповів Петро Старух.

У скульптурі Петро Старух вигадує власні міфи, а потім їх втілює в дереві, бронзі чи камені. Втім, тільки образотворчого мистецтва йому замало, душа вимагає братися за прозові твори.

«Серед ночі тебе якась сила піднімає і каже: Петро, вставай, йди і пиши, бо це треба. Я піднімаюся і йду писати. Пишу такі невеличкі нариси про своїх друзів, невеличкий роман», – зізнався митець.

А коли навідується музична муза, Петро Старух сідає за фортепіано, імпровізує, як і у своїх пластиці і малярстві.

«Музика для мене – це релакс і самовираження, якась внутрішня частина мого я. Передається все, що у людській душі», – додав художник.

Але і це ще не все. Для душі художник ще майструє мистецькі крісла з дерева.

«Воно дуже цікаво, бо матеріал, дерево, яке ти доглядав, плоди збирав, воно не спалено, а продовжує жити», – розповів Петро Старух.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук