Львівський обласний бюджет планують прийняти до 5 січня

Економіка24 грудня 20103760

Бюджет Львівської області, швидше за все, приймуть на сесії Львівської обласної ради 4-5 січня 2011 року, - прогнозує заступник голови постійної комісії ЛОР з питань бюджету Степан Кубів.

"28 грудня відбудеться засідання бюджетної комісії, де буде винесене питання про бюджет на 2011 рік. Сесія обласної ради, ймовірно, буде або 4-5, або 10-11 січня. Я думаю, що більш ймовірно, що це буде ще до 5 числа", - повідомив Кубів у телефонному коментарі для ZAXID.NET 24 грудня.

За його словами, саме тоді і варто очікувати прийняття бюджету.

"Найголовніше на сьогодні – по-перше, прийняти бюджет і, по-друге, чітко спланувати непрості умови виконання бюджету на наступний рік", - наголосив Кубів.

На цей момент, за словами заступника голови бюджетної комісії Львівської облради, тривають слухання профільних комісій щодо ефективності виконання бюджету на 2010 рік, що допоможуть краще підготувати базу для обласного бюджету наступного року.

Окрім того, повідомив Кубів, на слуханнях присутні представники бюджетної комісії, які працюють з урахуванням нових принципів для бюджету на 2011, запроваджених податковою реформою. "Ми говоримо про бюджетну децентралізацію, покращення принципів структури видатків, говоримо про видатки делегованих повноважень. Найголовніше – це збалансування місцевих бюджетів, жорстка економія, і не фінансування, співфінансування програм або напрямків на наступний рік", - зазначив він.

Як інформував ZAXID.NET , 20 грудня на прес-конференції у Львівській ОДА начальник головного фінансового управління Олег Демків попередив, що обласний бюджет на 2011 рік буде складним через податкову реформу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук