Львівський обласний клуб альпіністів «Скеля» виселяють

Головні Новини за 19 серпняЗореслава Кадикало, 19 серпня 2014, 18:06 727 0

До львівського обласного клубу «Скеля» у вівторок, 19 серпня, прийшла державна виконавча служба. Громадську організацію суд зобов’язав виселити з приміщення, яке вона займає вже багато років. Йдеться про підвал будівлі, в якій функціонує Залізничний суд. Договір оренди вже давно закінчився.

«Наше завдання – примусово виконати рішення суду, яке набуло законної сили. Це зобов’язали клуб «Скеля» звільнити підвальне приміщення по вул. Бандери, 3», – повідомив старший державний виконавець Андрій Яремчук.

Альпіністи ж добровільно віддавати своє приміщення не хочуть, кажуть, що вклали багато сил, аби привести його в робочий стан. А президент клубу альпіністів «Скеля» стверджує, що суд відбувся без їхньої участі і рішення про їхнє виселення прийняли більш ніж рік тому, натомість самі альпіністи стверджують, що дізналися про це лише цьогоріч навесні.

«Незаконно проведено судове засідання за моєї відсутності, тобто заочно, яке було ініційоване нашими сусідами зверху – головою Залізничного суду, який знаходиться над нами, паном Бориславським... для створення в нашому клубі, я перепрошую, клітки для людей, яких в отій машині привозять на суд», – розповів президент клубу альпіністів Михайло Сідоров.

Державний виконавець намагався зайти у підвал силоміць, але представники громадської організації його не впустили. Мовляв, вони не проти виїхати, але пізніше, коли знайдуть новий прихисток. Зараз міська рада шукає, де ж поселити альпіністів.

«Наскільки я знаю, зараз є дві пропозиції стосовно переселення цього клубу. Одне з приміщень належить на праві комунальної власності облраді. Ми готуємо лист від імені міського голови для того, щоб була надана можливість цього клубу розміститися там. Ну, і наскільки я знаю, вони підшукали собі ще одне приміщення», – зазначила начальник юридичного управління Львівської міськради Гелена Пайонкевич.

Примусове ж виселення клубу відклали на шість днів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук