Львівський театр стане мистецькою резиденцією

Львівський театр стане мистецькою резиденцією

У Львівському драматичному театрі ім. Лесі Українки 30 жовтня стартує триденна мистецька резиденція Lesia Art Residence, яка триватиме до 1 листопада.

«Мистецька резиденція «Леся» - це проект, що презентує театр Лесі Українки відповідно його новій концепції. Дружній експериментам та готовий до співпраці простір театру відкриває свої закутки для креативної публіки, що готова працювати з його незадіяними ресурсами. Організатори конкурсу розраховують на те, що проект стане першим етапом створення арт-кластеру на основі локації Львівського драматичного театру ім. Лесі Українки», - йдеться на сторінці резиденції у Facebook.

«Основна мета мистецької резиденції – відкрити простір театру для креативної публіки та залучити громадськість до ревіталізації театру Лесі Українки», – повідомили організатори.

До 24 жовтня тривала подача проектів, з яких були обрані найцікавіші для реалізації з 30 жовтня по 1 листопада. Уж пройшли відбір з покриттям витрат на матеріали  проекти «2-BI Леся» (Krolikowski Art), «Тіні забутих вистав» (Керівник групи: Гайліс Віра), «ІМ'Я» (Валерій Пузик), «Ноги Лесі або «прийняти отримане» (Богдана Давидюк), Проекти Галини Бойко, «Непрозоре споглядання» (Богдан Янчук, Роман Коваль), «Пташки» (Ганна Шумська), «Погляд» (Надія Кріворотова). Ще

Декілька проектів запрошено до співпраці. Резиденція відбувається за підтримки дирекції театру, гранту на проведення культурних проектів департаменту культури ЛОДА, ГО «Інститут суспільних ініціатив», он-лайн радіо «Сковорода».

Під час заходу відбуватиметься і вечірня програма. Так, у п’ятницю, 30 жовтня, на камерній сцені театру відбудеться дискусія із запрошеними експертами про культурну індустрію. 31 жовтня резиденція запросить на вечірку. 1 листопада, у неділю, о 17.00 відбудеться  виставка проектів резидентів та презентації театру про стратегії майбутнього розвитку.

Повну програму заходу можна побачити на його офіційному сайті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук