Львівську інспекцію ДАБК очолив Володимир Цабак

ЕкономікаОрися Шиян, 20 липня 201617670

20 липня у Львові представили нового керівника Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю (ДАБК) Володимира Цабака. До цього він працював на посаді заступника начальника відділу контролю за виконанням рішень державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Львівській області.

Як повідомляє прес-служба Львівської міської ради, Володимир Цабак призначений в порядку переведення на посаду начальника Інспекції ДАБК. Перед тим він успішно пройшов стажування в органах місцевого самоврядування.

«Пан Цабак є хорошим і якісним спеціалістом у галузі права, юстиції. Шкода, що він обрав іншу сферу діяльності. Це людина з високий рівнем фаховості та порядності», ― розповів про нього начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський.

Володимир Цабак (фото ЛМР)

За інформацією відділу кадрів ЛМР, Володимир Цабак народився 4 травня 1980 року у селищі Нижанковичі Старосамбірського району Львівської області. У 2003 році закінчив юридичний факультет Львівського національного університету ім. І.Франка. З квітня 2003 року до липня 2016 року працював у головному управлінні юстиції у Львівській області. Останнє місце праці – заступник начальника відділу контролю за виконанням рішень державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Львівській області.

Нагадаємо, Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у місті Львові почала працювати 28 квітня. Офіс відомства відкрили на вул. Угорській, 7а. Там же працюватиме консультаційний центр та громадська приймальня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук