«Львівспецкомунтранс» взяв в оренду прес для брикетування сміття

Комунальники убезпечуються на випадок надзвичайних ситуацій

«Львівспецкомунтранс» взяв в оренду прес для брикетування сміття
фото ЛМР
Брикетувальний комплекс для пресування і огортання сміття

Комунальне підприємство «Львівспецкомунтранс» взяв в оренду брикетувальний прес та устаткування для обгортання брикетів. Обладнання виготовлене закордоном – прес фірми Macpresse з Італія, а пакувальна установка – виробництва фірми Crosswrap з Фінляндії. Про це 16 грудня повідомила прес-служба Львівської міськради.

Директор департаменту ЖКГ Сергій Бабак пояснив, що устаткування взяли в оренду на випадок надзвичайних ситуацій із вивезенням сміття зі Львова.

«Таке устаткування необхідне на випадок несприятливих погодних умов. Низька температура може ускладнити процес вивезення ТПВ на далекі відстані та їх вивантаження в замерзлому стані. Відтак, сміття перед відправкою на полігони необхідно буде спресувати та обгорнути. Тобто ця лінія необхідна нам виключно для надзвичайної ситуації», - наголосив Сергій Бабак.

Обладнання в оренду надала компанія «Грінера Україна» за символічну оплату у 10 грн в місяць терміном на три місяці.

Компанія нещодавно перемогла на конкурсі для обслуговування вивезення ТПВ в Галицькому району Львова і встановила сучасні контейнери для збору сміття, вторсировини та скла.

«Ми розуміємо що місто є зараз у складній ситуації і треба допомагати. Ми тут почали працювати і це наш обов’язок. Це норма. В США, де я працював в бізнесі останні 20 років, коли виникає подібна ситуація всі включаються в її вирішення – влада, бізнес, звичайні громадяни. Неможливо собі уявити, аби хтось влаштовував якісь блокади чи перепони. Всі об’єднуються. Сміття продукує кожен мешканець Львова. Нема крайніх» - повідомив власник компанії «Грінера Україна» Богдан Михалусь.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук